Reklama
Reklama

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im Janusza Korczaka

Publiczne Gimnazjum Integracyjne nr 47 im. Janusza Korczaka

Koła zainteresowań
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Półtorak   
czwartek, 08 grudnia 2016 23:37

Osoba prowadząca zajęcia

Nazwa zajęć

Klasa

Termin zajęć

Ewa Daszyńska

Koło olimpijskie

IV a, IV b

Środa 13.40-14.25

Ilona Fau

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki

VI a i VI b

Poniedziałek 13.40-14.25

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki

IV a

Wtorek 13.40-14.25

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki

V b

Czwartek 13.40-14.25

Kółko matematyczne

V a, V b,

Czwartek 14.35-15.20

Dorota Klimkiewicz

Zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego

IV a

Środa  12.45-13.30

Koło z j .angielskiego

V b

Wtorek 13.40-14.25

Koło z j .angielskiego

V a

Czwartek 12.45-13.30

Koło z j .angielskiego

IV b

Czwartek 13.40-14.25

Agata Matusiak

J .polski -godz. dodatkowa

VI a

Czwartek 13.40-14.25

J .polski -godz. dodatkowa

VI b

Poniedziałek 8.00-8.45

Koło polonistyczne

VI a, VI b

Poniedziałek 13.40-14.25

„Szczebelek wyżej”

III a

Wtorek 13.40-14.25

Zajęcia wyrównawcze

III a

Wtorek 12.45-13.30

Anna Miechowicz

Rytmika

Oddział przedszkolny

Wtorek 9.00-9.30

Magdalena Mielczarek

Zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego

V a

Czwartek 12.45-13.30

Zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego

V b

Wtorek 13.40-14.25

Elżbieta Milecka

Koło ekologiczno – przyrodnicze

IV a, IV b

Wtorek 13.40-14.25

Koło ekologiczno – przyrodnicze

V a, V b

Czwartek 13.40-14.25

Koło ekologiczno – przyrodnicze

VI a, VI b

Środa 13.40-14.25

Aleksandra Plucińska

Zajęcia wyrównawcze

VI b

Poniedziałek 13.40-14.25

Zajęcia wyrównawcze

VI b

Poniedziałek 14.35-15.20

Anna Półtorak

Koło regionalne

IV a

Poniedziałek 12.45-13.30

Wiesław Raczyński

Szkolne Koło Caritas

I - VI

Spotkania koła odbywają się w miarę potrzeb.

Ewa Rutkowska

Koło origami

V a

Wtorek 13.30-15.00

Andrzej Skowronek

Koło historyczne

IV - VI

Piątek 13.40-14.25

Anna Tulińska

Violetta Glaznap

Koło teatralne

II a

Wtorek 12.45-13.30

Iwona Wodzińska

Zajęcia artystyczne

I a

Wtorek 12.45-13.30

Iwona Wodzińska

„Nasza Łódź”

I a

Od II semestru, dwa razy w miesiącu

czwartek 9.50 -10.35

Poprawiony: czwartek, 08 grudnia 2016 23:46
 
Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Półtorak   
poniedziałek, 13 października 2014 20:55

Osoba prowadząca

Nazwa zajęć

Klasa

Termin zajęć

Magdalena Adamczyk

Koło plastyczno – techniczne

 

Klasy IV - VI

poniedziałek 14.35 – 15.20

Ewa Daszyńska

- Koło teatralne

Klasa IV a

wtorek 13.40 – 14.25

- Koło olimpijskie

Klasa IV b

czwartek 12.45- 13.30

- Koło olimpijskie

Klasa VI b

piątek 13.40 -14.25

- „Szczebelek wyżej” – koło polonistyczne

Klasa II a

 

środa 13.40 - 14.25

Adam Dorabiała

SKS

Klasy V - VI

czwartek 13.40-14.25

piątek 11.50 - 12.35

Agnieszka Jadczak

- Zajęcia matematyczno - przyrodnicze

Klasa II a

 

 

wtorek 12.45-13.30

 

Agnieszka Kacprzak

Zajęcia świetlicowe

Świetlica

poniedziałek
13.45 – 14.45

Dorota Klimkiewicz

- Fakultet
przygotowujący do sprawdzianu klas VI
z j. angielskiego

Klasa VI a

Klasa VI b

 

czwartek 13.40-14.25

piątek 11.50 -12.35

 

- Angielski
z komputerem za pan brat (koło
z j. angielskiego)

Klasa IV a

Klasa IV b

 

wtorek 13.40-14.25

środa 13.40 – 14.25

 

Marzena Kopytowska

Agnieszka Jadczak

- Zajęcia muzyczne (nauka gry na flażoletach)

Klasa II a

środa 12.45-13.30

Agata Matusiak

- Fakultet przygotowujący do sprawdzianu klas VI
z j. polskiego

Klasa VI a

czwartek 12.45 – 13.30

- Dodatkowe zajęcia
z j. polskiego

Klasa V b

 

środa 8.00 - 8.45

 

Magdalena Mielczarek

- Fakultet przygotowujący do sprawdzianu klas VI z j. angielskiego

Klasa VI a

 

Klasa VI b

 

Klasa VI c

czwartek 13.40 –14.25

czwartek 14.35 – 15.20

wtorek 13.40-14.25

Elżbieta Milecka

- Spotkania
z przyrodą
(koło przyrodnicze)

Klasa IV a i IV b

 

poniedziałek 12.45-13.30

 

- Spotkania przyjaciół przyrody
(koło przyrodnicze)

Klasa V a i V b

 

wtorek 13.40-14.25



- Spotkania młodych przyrodników
(koło przyrodnicze)

 

Klasa VI a, VI b,

wtorek 14.35-15.20

Małgorzata Sieradzka

Zajęcia dodatkowe
z matematyki

Klasa V a

Klasa VI b

wtorek 13.40- 14.25

wtorek 14.35 – 15.20

 

Violetta Stasik

Gimnastyka korekcyjna

Klasy I – III

 

Oddział przedszkolny

poniedziałek 12.45 – 13.45

poniedziałek 14.00 – 15.00

 

Anna Tulińska

Violetta Glaznap

 

Koło teatralne

 

Klasa I a

czwartek 12.45-13.30

Iwona Wodzińska

Anna Półtorak

Koło regionalne

Klasa III a

poniedziałek 11.50 – 12.35

Poprawiony: czwartek, 08 grudnia 2016 23:38
 
Koło Informatyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   

Tajemnice HTML

środa 13.40 - 14.25 (T. Korkosiński)

Koło informatyczne kierowane jest do uczniów 5 i 6 klasy Szkoły Podstawowej.

Poznajemy budowę oraz strukturę stron internetowych

ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa korzystania z sieci.

 
Koła Polonistyczne PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Półtorak   
wtorek, 04 lutego 2014 19:58

Działalność Kół Polonistycznych prowadzonych przez p. Ewę Daszyńską:

 

1. Międzyoddziałowe koło polonistyczne uczniów klas czwartych „U źródeł wiedzy” wiedzie wszystkich
ochotników wspólnej wędrówki po polskich dróżkach w każdy poniedziałek od godziny 12:45 do 13:30.
W pierwszym semestrze udało się już dojść uczennicom klasy IVc – Aleksandrze Strojek do III miejsca
i Wiktorii Szamburskiej do V miejsca ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej OLIMPUS.

2. „Z nurtem rzeki” sukcesów podążają uczniowie klasy Vb pogłębiając swoją wiedzę i umiejętności
na zajęciach koła polonistycznego w piątki od godziny 12:45 do 13:30.
W bieżącym roku szkolnym uczennica Zofia Waniek zdobyła III miejsce w ogólnopolskiej olimpiadzie polonistycznej OLIMPUS, VII miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie, a także wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim „Odkrywanie Tuwima” zorganizowanym przez Instytut Filologii Polskiej.
W tym samym konkursie wyróżniony został wiersz autorski ucznia Mateusza Kurpesy.

3. „Na falach mórz i oceanów” unoszą się uczniowie klasy VIa chłonąc bezmiar wiedzy polonistycznej
na kole olimpijskim w każda środę od godziny 12:45 do 13:30.
Efektem ich zainteresowań jest V miejsce ucznia Daniela Polasika w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej.

Poprawiony: wtorek, 04 lutego 2014 20:34
 
Zajęcia z przyrody dla klas IV-V PDF Drukuj Email
Wpisany przez Anna Półtorak   
niedziela, 02 lutego 2014 20:47


  • Spotkania z przyrodą – koło przyrodnicze dla uczniów klas czwartych
    – we  wtorki  na 6 godzinie lekcyjnej,

  • Spotkania przyjaciół przyrody – koło przyrodnicze dla uczniów klas piątych
    –  w poniedziałki na 7 godzinie lekcyjnej,

  • Spotkania młodych przyrodników – fakultet przyrodniczy dla uczniów
    klas szóstych

    -  w piątki na 7 godzinie lekcyjnej.

Celem zajęć jest m.in. rozwijanie zainteresowania pięknem otaczającego
świata, kształtowanie świadomości ekologicznej, doskonalenie umiejętności
prowadzenia obserwacji, analizowania i wnioskowania oraz stworzenie
możliwości osiągnięcia sukcesu.

Zajęcia prowadzi p. Elżbieta Milecka.

Poprawiony: niedziela, 02 lutego 2014 20:57
 


Strona 1 z 2
Copyright © 2017 Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 w Łodzi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Copyright © link do domeny     Joomla Templates