Reklama
Reklama

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im Janusza Korczaka

Publiczne Gimnazjum Integracyjne nr 47 im. Janusza Korczaka

Nauczyciele Rok Szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 03 października 2016 04:04

Wychowawcy - nauczyciele wspierający

Klasa Ia -  p. I.Pawlak

Klasa Ib -   p. E.Janicka-Obrębska

Klasa Ic -   p. M.Kosiorek

Klasa IIa -  p. J.Kwiatkowska

Klasa IIb -  p. M.Bogdan, J.Granek, A.Kołodziejska

Klasa IIc -   p. P.Jabczyńska

Klasa IIIa - p. M.Sikorska-Grasz

Klasa IIIb - p. K.Piotrowska

Klasa IIIc - p.  B.Gruszka

 

Przedmioty

Język polski:

 

p. Iwona Michałowska   kl. Ib,IIc, IIIa, IIIb, IIIc

p. Elżbieta Kotkowska  kl. Ia , Ic, IIa, IIb,

 

Język angielski:

p. Rafał Kamiński   kl. Ia, Ic, IIa, IIb, IIIa, IIIb, IIIc

p. Mariola Malinowska  kl. Ia, Ib, Ic,  IIc, IIIa, IIIb, IIIc

p. Rafał Siwak  kl. Ia, IIa, IIb, IIc



 

 

Język niemiecki:

p. Sylwia Kasica  kl. I-III

p. Jolanta Zawadowska  kl. I-III



Historia:

p. Elżbieta Dziubek   kl. Ia, Ib, Ic, IIa, IIb, IIc, IIIa

p. Andrzej Skowronek   kl. IIIb, IIIc,



Wiedza o społeczeństwie:

p. Andrzej Skowronek   kl. I-II



Geografia:

p.Joanna Granek  kl. I-III



Biologia:

p. Jolanta Patykowska  kl. I-III



Fizyka:

p. Izabella Galoch kl. II-III



Chemia:

p. Beata Witczak   kl. I-III



Matematyka:

p. Monika Bogdan  kl. Ib, Ic, IIb, IIc, IIIb

p. Mirosław Spruta   kl. Ia, IIa, IIIa, IIIc

 



Informatyka:

p. Tomasz Korkosiński kl. II-III



Zajęcia techniczne:

p. Magdalena Adamczyk  kl. II-III

 

Plastyka:

p. Magdalena Adamczyk kl. III

Muzyka

p. Anna Krakowiak



Zajęcia  artystyczne:

p. Elżbieta Dziubek   kl. II-III



Edukacja dla bezpieczeństwa:

p. Sylwia Kasica kl. I



Wychowanie fizyczne:

p. Aleksandra Obiedzińska   kl. I-III



Religia:

p. Rafał Białkowski   kl. I-III



Zajęcia rekreacji:

p. Jerzy Kozłowski kl. I-III



Wychowanie do życia w rodzinie

p. Jerzy Kozłowski kl. I-III

 

Specjaliści



p. Ilona Mielczarek                                 pedagog

p. Katarzyna Wełna -Adasiewicz logopeda

p. Rafał Glaznap                                      rehabilitant

p. Patrycja Jabczyńska                            bibliotekrz

p. Elżbieta Roginela rewalidacja

p. Magdalena Gągorowska                    rewalidacja

p. Rafał Glaznap                                      socjoterapia

 
Rada Pedagogiczna w roku szkolnym 2015/2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Janicka-Obrębska   
niedziela, 06 września 2015 06:18

 

 

Rada Pedagogiczna rok szkolny 2015/2016

 

Wychowawcy - nauczyciele wspierający

Klasa Ia -  p Joanna Kwiatkowska

Klasa Ib -   p. Monika Bogdan i p. Piotr Florczak

Klasa Ic -   p. Patrycja Jabczyńska i p. Agnieszka Kamińska

Klasa IIa -  p. Monika Sikorska-Grasz

Klasa IIb -  p. Kamila Piotrowska

Klasa IIc -   p. Bożena Gruszka

Klasa IIIa - p. Elżbieta Kotkowska  i  p.Elżbieta Gawrońska

Klasa IIIb - p. Ewa Janicka-Obrębska i p. Magdalena Gągorowska

Klasa IIIc - p.  Izabela Pawlak


Przedmioty

Język polski:

p. Agnieszka Kamińska  kl. Ic, IIIc

p. Iwona Michałowska kl. IIa, IIb, IIc, IIb

p. Elżbieta Kotkowska  kl. Ia ,Ib, IIIa

 

Język angielski:

p. Rafał Kamiński  kl. Ia, Ib, IIa, IIb,IIc, IIIa, IIIb, IIIc

p. Mariola Malinowska kl. Ib, Ic, IIa, IIb, IIc, IIIa, IIIb, IIIc

p. Rafał Siwak  kl. Ia, Ib, Ic


Język niemiecki:

p. Sylwia Kasica kl. I-III

p. Jolanta Zawadowska  kl. I-III


Historia:

p. Elżbieta Dziubek  kl. Ia, Ib, Ic, IIa, IIIa, IIIb, IIIc

p. Andrzej Skowronek  kl. IIb, IIc,


Wiedza o społeczeństwie:

p. Andrzej Skowronek kl. I-II


Geografia:

p.Marek Walisch kl. I-III


Biologia:

p. Jolanta Patykowska kl. I-III


Fizyka:

p. Ewa Janicka-Obrębska kl. II-III


Chemia:

p. Beata Witczak kl. I-III


Matematyka:

p. Monika Bogdan kl.

p. Mirosław Spruta kl.

p. Anna Ziarkowska


Informatyka:

p. Tomasz Korkosiński kl. II-III


Zajęcia techniczne:

p. Magdalena Adamczyk  kl. II-III


Plastyka:

p. Magdalena Adamczyk kl. III


Zajęcia  artystyczne:

p. Elżbieta Dziubek  kl. II-III


Edukacja dla bezpieczeństwa:

p. Sylwia Kasica kl. I i III


Wychowanie fizyczne:

p. Michał Chudzicki  kl. I-III


Religia:

p. Rafał Białkowski  kl. I-III


Zajęcia rekreacji:

p. Jerzy Kozłowski kl. I-III


Wychowanie do życia w rodzinie

p. Jerzy Kozłowski kl. I-III


Specjaliści


p. Włodzimierz Komorowski                     pedagog

p. Katarzyna Wełna -Adasiewicz logopeda

p. Rafał Glaznap                            rehabilitant

p. Patrycja Jabczyńska            bibliotekrz

p. Elżbieta Roginela rewalidacja

p. Anna Stelmach terapia pedagogiczna

p. Rafał Glaznap socjoterapia

Poprawiony: wtorek, 08 września 2015 07:19
 
Rok szkolny 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 17 września 2013 10:11

Wychowawcy - nauczyciele wspierający

Klasa Ia -  p. Monika Sikorska-Grasz

Klasa Ib -   p. Kamila Piotrowska

Klasa Ic -   p. Bożena Gruszka

Klasa IIa -  p. Elżbieta Śmiałkowska

Klasa IIb -  p. Ewa Janicka-Obrębska i p. Agata Witkowska

Klasa IIc -   p. Izabela Pawlak

Klasa IIIa - p. Joanna Kwiatkowska

Klasa IIIb - p. Ewa Rutkowska

Klasa IIIc - p. Patrycja Jabczyńska


Przedmioty

Język polski:

p. Agnieszka Kamińska kl. IIc, IIIa, IIIb, IIIc

p. Iwona Michałowska kl. Ia, Ib, Ic, IIb

p. Elżbieta Śmiałkowska kl. IIa


Język angielski:

p. Rafał Kamiński kl. Ia, Ic, IIa, IIb,IIc, IIIa, IIIb, IIIc

p. Dorota Klimkiewicz kl. Ia, Ib

p. Mariola Malinowska kl. Ib, Ic, IIa, IIb, IIc, IIIa, IIIb, IIIc


Język niemiecki:

p. Sylwia Kasica kl. I-III

p. Jolanta Zawadowska kl. I-III


Historia:

p. Elżbieta Dziubek kl. IIa, IIb, IIc, IIIa, IIIb, IIIc

p. Andrzej Skowronek kl. Ia,Ib, Ic, IIa, IIb,IIc


Wiedza o społeczeństwie:

p. Andrzej Skowronek kl. I-II


Geografia:

p. Joanna Granek kl. I-III


Biologia:

p. Jolanta Patykowska kl. I-III


Fizyka:

p. Iwona Rogowska kl. IIIa, IIIb, IIIc

p. Ewa Janicka-Obrębska kl. IIa, IIb, IIc


Chemia:

p. Beata Witczak kl. I-III


Matematyka:

p. Monika Bogdan kl. Ib, IIa, IIb, IIc, IIIc

p. Mirosław Spruta kl. Ia, Ic, IIIa, IIIb


Informatyka:

p. Tomasz Korkosiński kl. II-III


Zajęcia techniczne:

p. Magdalena Adamczyk kl. II-III


Plastyka:

p. Magdalena Adamczyk kl. III


Zajęcia  artystyczne:

p. Elżbieta Dziubek kl. II-III


Edukacja dla bezpieczeństwa:

p. Sylwia Kasica kl. I i III


Wychowanie fizyczne:

p. Michał Chudzicki kl. I-III


Religia:

p. Rafał Białkowski kl. I-III


Zajęcia rekreacji:

p. Joanna Granek kl. II-III

p. Jerzy Kozłowski kl. I-III


Wychowanie do życia w rodzinie

p. Jerzy Kozłowski kl. I-III


Specjaliści


p. Włodzimierz Komorowski                     pedagog

p. Małgorzata Czyżewska-Pasierbiak       logopeda

p. Rafał Glaznap                           rehabilitant

p. Mirosława Stasiewicz                   bibliotekrz

p. Magdalena Gągorowska terapia pedagogiczna

p. Elżbieta Roginela rewalidacja

p. Anna Stelmach terapia pedagogiczna

p. Rafał Glaznap socjoterapia

Poprawiony: wtorek, 21 października 2014 16:54
 
ARKUSZ SAMOOCENY NAUCZYCIELA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 czerwca 2011 19:19

Arkusz Samooceny Nauczyciela do pobrania - Pobierz

Poprawiony: poniedziałek, 06 czerwca 2011 17:19
 
Kontakt PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 14 czerwca 2010 17:02

Kontakt z administratorem strony internetowej mgr Tomaszem Korkosińskim.

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Poprawiony: środa, 01 grudnia 2010 23:57
 


Copyright © 2017 Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 w Łodzi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Copyright © link do domeny     Joomla Templates