Reklama
Reklama

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im Janusza Korczaka

Publiczne Gimnazjum Integracyjne nr 47 im. Janusza Korczaka

1b
Andrzejki w I b PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marzena Kopytowska   
niedziela, 10 grudnia 2017 19:17

Święty Andrzeju, święta Katarzyno daj znać co się ze mną będzie dziać!

W wigilię św. Andrzeja tj. 29.11.2017 r. na lekcjach poznaliśmy popularne kiedyś i dziś tradycje i zwyczaje andrzejkowe. W tym dniu nasza klasa zamieniła się w salę wróżb. Każdy z nas z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował z magicznego woreczka przedmioty przepowiadające naszą przyszłość i ustawiał po kolei buty. Nie brakowało dobrego humoru, bo andrzejki to wesoła zabawa, a wróżby traktujemy z "przymróżeniem oka".              kl. I b

 


 
Klasowy teatr PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marzena Kopytowska   
niedziela, 10 grudnia 2017 18:21

Organizujemy klasowy teatr !

21 listopada 2017 r. na lekcjach nasze Panie dały nam nie lada zadanie: musieliśmy samodzielnie wykonać kukiełki z drewnianej łyżki, apotem zainscenizować scenkę. Sprostaliśmy temu zadaniu. Nasze kukiełki oczka miały z guzików, ubranka z resztek materiałów, włosy z włóczki. Każdy z nas nadał imię swojej kukiełce. Później rozmawialiśmy o różnych rodzajach lalek: marionetki, pacynki, kukiełki,lalki cieniowe oraz o tym kto pracuje w teatrze. Następnego dnia byliśmy w teatrze Arlekin na przedstawieniu pt. Krawiec Pan Niteczka.


Poprawiony: niedziela, 10 grudnia 2017 18:26
 
Lekcja w bibliotece PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marzena Kopytowska   
niedziela, 03 grudnia 2017 20:52

LEKCJA W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

 

14.11.2017r. nasze lekcje odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. K. Napierskiego 4. Dla większości z nas była to pierwsza wizyta wśród tylu książek. Na zajęciach zapoznaliśmy się z zasadami zachowania się w bibliotece i na czym polega wypożyczanie książek. Następnie zostaliśmy zaproszeni na krótki spacer po bibliotece. Podczas zwiedzania wypożyczalni zobaczyliśmy różne działy, między innymi centrum multimedialne.Bardzo dziękujemy Paniom z biblioteki za miłą i ciekawą lekcję.

klasa I bPoprawiony: niedziela, 10 grudnia 2017 18:27
 
Zdrowa lekcja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marzena Kopytowska   
niedziela, 12 listopada 2017 19:56

Robimy zdrowe kanapki

W czwartek 5 października 2017 r. rozmawialiśmy z naszymi Paniami o zdrowym odżywianiu. Na lekcji każdy z nas robił kanapki. Praca była bardzo przyjemna, a efekty widać na zdjęciach. Na koniec mogliśmy oddawać się rozkoszy smakowania swoich przepięknych, kolorowych i co najważniejsze zdrowych kanapek.

Zajęcia były bardzo smaczne...;)

uczniowie klasy I b

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 13 listopada 2017 18:01
 


Copyright © 2018 Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 w Łodzi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Copyright © link do domeny     Joomla Templates