Reklama
Reklama

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im Janusza Korczaka

Publiczne Gimnazjum Integracyjne nr 47 im. Janusza Korczaka

3A
Roksana na scenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Asia Kwiatkowska   
poniedziałek, 23 października 2017 16:43

W dniu 17 września 2017 roku w Teatrze Muzycznym w Łodzi odbył się  koncert znanych przebojów w ramach projektu "Krzysztof Cwynar zaprasza...".  W „Przebojowym Koncercie Przebojów” wystąpili laureaci festiwali integracyjnych oraz artyści Studia Integracji, a wśród nich  nasza koleżanka – Roksana. Artyści przygotowywali się do występu pod kierunkiem Pana Krzysztofa Cwynara, cenionego poety, kompozytora, piosenkarza, ale przede wszystkim człowieka o wielkim sercu.

Z całego serca gratulujemy!

Poprawiony: poniedziałek, 23 października 2017 16:48
 
Warsztaty w "Spożywczaku" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Asia Kwiatkowska   
niedziela, 22 października 2017 13:05

 

W dniu 18 października br. braliśmy udział w zajęciach warsztatowych w Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego im. Powstańców Wielkopolskich w Łodzi  przy ul. Franciszkańskiej 137, które  odbywały  się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.
Podczas warsztatów  piekarskich mogliśmy własnoręcznie  przygotować  pyszne bułeczki w kształcie warkoczy, następnie braliśmy udział w ćwiczeniach praktycznych polegających na wytwarzaniu i  dekorowaniu  wyrobów ciastkarskich.  Niezwykłą frajdę sprawiło nam przygotowanie elementów dekoracyjnych z karmelu, masy cukrowej oraz czekolady.
Kolejnym punktem warsztatów były doświadczenia laboratoryjne dotyczące metod badania żywności. Sprawdzaliśmy zawartość soli w chipsach, kwasowość różnych produktów, a także badaliśmy twardość wody. Następnie przedstawiono nam prezentację multimedialną dotyczącą  perspektyw zawodowych w przemyśle spożywczym. Na zakończenie pobytu wzięliśmy udział w bardzo ciekawych zajęciach z doradztwa zawodowego.

Poprawiony: poniedziałek, 23 października 2017 16:45
 


Strona 1 z 10
Copyright © 2017 Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 w Łodzi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Copyright © link do domeny     Joomla Templates