Reklama
Reklama

Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im Janusza Korczaka

Publiczne Gimnazjum Integracyjne nr 47 im. Janusza Korczaka

Udział Olafa w debacie „Muzyka w Rozwoju słuchowym człowieka" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Asia Kwiatkowska   
wtorek, 03 kwietnia 2018 07:00

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż w dniu 26 marca br. nasz kolega Olaf Kaca, jako laureat kilku edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego "Ślimakowe Rytmy”, uczestniczył w debacie „Muzyka w Rozwoju słuchowym człowieka” w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach.

Gościem honorowym debaty była Pani Prezydentowa Agata Kornhauser- Duda, która w trakcie spotkania otrzymała statuetkę Przyjaciela Festiwalu „Ślimakowe Rytmy”.

- Muzyka przynosi wam ogromną radość, a dzięki Festiwalowi macie szansę, by zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności - powiedziała Pierwsza Dama zwracając się do muzyków z zaburzeniami słuchu, którzy wystąpili w części artystycznej debaty. - Jesteście dla mnie bohaterami, ponieważ udowadniacie, że rzeczy uważane powszechnie za niemożliwe stają się możliwe - dodała.

Olaf tak jak i inni pacjenci Instytutu, dzięki przeprowadzonym operacjom, z powodzeniem realizuje swoje pasje artystyczne, startuje w konkursach i występuje na scenie.

Gratulujemy!

Poprawiony: wtorek, 03 kwietnia 2018 07:02
 
Copyright © 2018 Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka w Łodzi. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Copyright © link do domeny     Joomla Templates